| Oana_5036 a întrebat:

Cum pot sa transform un om in vampir in sims 3? Cat mai explicit! Vreau toti pasii!

Răspuns Câştigător
| rin a răspuns:

Poți fi vampir în Sims 3 Late Night. în primul rând trebuie să ai expansion pack-ul. apoi, trebuie să te împrietenești cu un vampir și să-i ceri să te transforme. (nu îmi amintesc exact cum se numește opțiunea respectivă; chestia e că apeși pe vampir ca atunci când vrei să interacționezi cu el și alegi o chestie gen "transform"). nu știu dacă vampirul o să îți convertească sim-ul dacă nu sunt prieteni.

4 răspunsuri:
| IoanaBogdana a răspuns:

Nu poti fi vampir. poate fantoma dar vampir nu se poate. daca vrei sa fii fantoma poti sa descarci de pe site familia de fantome care are toate fantomele posibile sau trebuie sa mananci ambrosia dar cred ca aia te face sa invii nu sa fii fantoma...

| ღAnaღ a răspuns:

în primul rând trebuie să ai expansion pack-ul. apoi, trebuie să te împrietenești cu un vampir și să-i ceri să te transforme. (nu îmi amintesc exact cum se numește opțiunea respectivă; chestia e că apeși pe vampir ca atunci când vrei să interacționezi cu el și alegi o chestie gen "transform"). nu știu dacă vampirul o să îți convertească sim-ul dacă nu sunt prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai inti trebuie sa crezi ca vampiri exista.in al doile rind trebuie sa il vezi. in al treilea rind trebuie sa te imprietenesti cu el si trebuie sa-i spui asa eu vreau mult sa fiu vampir te rog transformama vreau sa fiu ca voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai inti trebuie sa crezi ca vampiri exista.in al doilea trebuie sa te imrietenesti cu unul din ei si sal rogi sa te transforme.in al treile rind daca tea transformat inseamna ca trebuie sa traesti cu ei