| alexandra19961996 a întrebat:

Cum pot schimba adresa de email? Eu mi.am facut id.ul din greşeală cu yahoo.ro in loc de yahoo.com si acum nu primesc nici un fel de mail pe acest id. Dar messenger imi merge... ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa nu poti? daca mail un se trimite corect adica pe @yahoo.ro ai sa primesti

| Johndoe2023 a răspuns:

Sa iti trimita cineva email pe adresa in forma ei corecta cu yahoo.ro si va merge. si eu am cu yahoo.be. daca imi scrie la adresa yahoo.com este normal ca nu voi primi email deoarece este gresita.

| alexandra19961996 explică (pentru Johndoe2023):

Nu merge ca am incercat de multe ori...am incercat si cu yahoo.com si nimic..nu primesc

| madddd a răspuns:

Exact asa mi se ntampla si mie da' nu stiu de ce...