| Flöricicä a întrebat:

Cum pot scoate ochii rosii dintr-o poza? exista vreun editor online?

Răspuns Câştigător
| deedee_3754 a răspuns:

Deschizi poza pe care doresti sa o editezi, apesi click dreapta si apesi pe Open with, apoi este o casuta rosie si langa ea scrie Microsoft Office Picture Manager -> in partea de sus scrie Edit Picture Manager, la mijloc paginii scrie Auto Correct. Mai in jos este un ochi roz/rosu si apesi acolo si gata. Sper ca ai inteles!

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Încearcă cu Photoshop, poți face o grămadă de chestii.
Baftă

| Bacteriuță a răspuns:

Da, poti cu Photoscape. Dai la Tools, dupa apesi Red Eye Correction si dupa selectezi ochii.

| andrutza1323 a răspuns:

Pizap :d

| gwen4u5 a răspuns:

Incearca pe Taaz.com,insa eu corectam ochii rosii din poze cu Photoscape.

| Windswept a răspuns:

Poti pe fotoflexer e un program online simplu de folosit. Apesi red eye correct si gata.

| cristian_2087 a răspuns:

Se pot scoate foarte usor cu PICASA (program de editat poze)winking