| DarkShina5566 a întrebat:

Cum pot seta ca pe contul de facebook sa nu mai apara pozele, comenturile si alte lucruri la care am dat Like?

3 răspunsuri:
| Mikezilla a răspuns:

E cam imposibil din cate stiu.

| dryana a răspuns:

Pentru asa ceva trebuie sa intri pe pagina careia i-ai dat like.Sub coperta paginii (in caz ca are) vei vedea undeva un buton pe care scrie : APRECIAT. Da clik pe el si iti vor aparea mai multe variante.De aici trebuie sa apesi : NU-MI MAI PLACE sau ceva de genul asta.De acum vei vedea ca nu vei mai primi nimic de la paginile la care ai dat LIKE!

| dryana a răspuns:

Intra pe pagina la care ai dat like.Sub coperta paginii (in caz ca are ) vei vedea un buton pe care scrie : APRECIAT.Da clik pe el.Atunci iti vor aparea inca cateva variante. Apasa pe :Nu-mi mai place.Vei vedea ca de acum nu iti va mai aparea nimic de la pagina respeciva!
Sper ca te-am ajutat!