| Lavynya_7372 a întrebat:

Cum pot transforma diamantele in dolari la lady popular?

Răspuns Câştigător
| Satisfaction a răspuns:

Acolo sub mini-jocuri apare un diamant si se invart doua sageti pe langa el dai acolo si apare o casuta mica si scrii cate diamante vrei sa schimbi si dai schimba. atata tot. funda>?

1 răspuns:
| fabynr1 a răspuns:

Buna Lavynya team ascultat intrebarea si eu ma joc lady popular este mistok dar sa stii ca nu poti sa transformi diamne in dolari e absurd este pe dos din dolari in diamante si este foarte simplu cine nu stie? ok... o sa va ajut pe toti trebuie sa fi la level 20 ca sa poti face asta ei, bine`ce sa zic daca sunteti la level 20 va duceti la oras si la apartamentul vostru si cautati in garderoba linkul dat de voi si bagati codul pentru lady popular de saptamana asta si va da fratis 13 diamante eu sunt la level 26 si merge totul bine sa nu va ingrijorati deloc vedeti modul de adjectiv ca va ajuta sau puteti si la level 10 pe lady popular sa bagi cod pentru bani dar te duci la oras si la locul de munca si va apare problema acolo dar trebuie sa cititi cu atentie aveti grija ca cei noi nu stiu cred asaca pa-pa ne mai vedem