| SCOOBY DOO a întrebat:

Cum pot trece de misiunea3forest, din jocul Wolfenstein, pentru ca daca il omor pe ultimul soldat se termina misiunea, deci eu sunt in faza aceasta, NU ce-mi raspund ALTII ca sa trec prin padure fara sa ma vada soldatii.Eu sunt la ultimul soldat, NU gasesc Baza rachetelor, atunci cum sa intru in ea.

1 răspuns:
| carmenushaa a răspuns:

Buna seara,,,,Am si eu o Mareee rugaminte la tine daca se poate

mi-ai putea acorda un vot?

un singur clic

NIMIC MAI MULT!

plzz...tnx...imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :|

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

as fi foarte bucuroasa daca mai putea vota...multumesc din suflet!