| AnaAmalia31 a întrebat:

Cum pot vedea cine mi-a vizitat profilul pe facebook?

Răspuns Câştigător
| IAmSoDifferent a răspuns:

Se putea acu vreo luna ( Nu stiu cum) acum nu se mai poate ( Nu stiu de ce ) si eu a vrea sa vad happy

10 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Pe Facebook nu se poate, chiar daca exista mici softuri de detectare a persoanelor care te-au vizitat, desi nu iti arata pe toti. Poate ca vor baga candva si aceasta setare de a vedea cine te-a vizitat, desi nu cred ca e atat de important, doar daca ai vreun rival sau cine stie ce, sa vezi daca iti viziteaza profilul...

| Gabiii a răspuns:

Din cate stiu eu aceasta optiune este doar la hi5! la facebook nu cred ca se poate! Poti urmari like-urile si comentariile!

| PetreConstanta a răspuns:

De ce este asa de important?

| furios4you a răspuns:

Facand un sondaj printre toti utilizatorii facebook. glumesc. raspuns final: nu poti

| Mehh a răspuns:

E o aplicatie...da aia iti arata doar top 10 vizitatori pe saptamana

| lorena_4201 a răspuns (pentru Mehh):

Si aplicatiile alea is faketongue

| IoanaOana a răspuns:

Nu exista asa ceva pe Facebook!

| andr33hk a răspuns:

Nu e pe facebook asa ceva.

| djmaxtor007 a răspuns:

Nu se poate din pacate sad