| liiaa a întrebat:

Cum pot vedea raspunsurile la intrebarile mele? RASPUNS URGENT

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

E foarte simplu, intra pe fiecare intrebare(de la Intrebarile mele) si vei vedea raspunsurile pe care le-ai primit la respectiva intrebare. Iti recomand sa citesti si raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE, te vei lamuri privind activitatea pe TPU. Numai bine!

| Flav a răspuns:

Cu ochiul. Cred.

Răspuns utilizator avertizat
| 123erty1 a răspuns:

Pai in stanga scrie INTREBARILE MELE si dai pe el alegi intrebarea si citesti raspinsurile daca sunt. da funda

| Chrys18 a răspuns:

Dai in partea stanga a pagini unde scrie cu portocalui intrebarile mele si vezi raspunsurile (trebuie sa fii logat) funda

| ஜKiddutzaஜ a răspuns:

Dai in stanga la,, intrebarile mele,, apesi pe intrebare si le vezi.cateodata dureaza mai mult pana ti le da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsurile noastre apar cu o intarziere de vreo 15 minute pe site. Chiar daca iti indica faptul ca ti s-a raspuns, nu le poti vedea mereu din prima. Ai putinica rabdare. happy