| YumiSukinanda a întrebat:

Cum pot vinde un cal in jocul howrse? urgent! funda!

3 răspunsuri:
| Pawesome a răspuns:

Nu cred ca poti.Incearca sa citestii la ajutor acolo iti specifica cred.

| AtateaConditii a răspuns:

Trebuie sa ai 10 zile de cand ti-ai facut cont si unde e numele calului pe care vrei sa il vanzi este un + acolo unde poti schimba numele dai clik apare vinde si de acolo te descurci tuwinking.

| 13524 a răspuns:

Daca ai 10 zile vechime poti sa il vinzi prin licitatii, iar daca ai 30 zile poti sa il vinzi prin vanzari directe ( cumperi un cal direct) sau prin vanzari rezervate ( rezervi un cal pentru un jucator) http://www.howrse.ro/aide/manuel