| ArtisticWorld a întrebat:

Cum poti adauga pe cineva ca sora sau frate pe facebook?(UNCHI, MATUSA...)

Răspuns Câştigător
| andrei12mj a răspuns:

Buna! Este foarte usor dar trebuie sa fii foarte atenta!
pasul1. Intrii pe pagina ta de facebook
pasul2: Dai click pe butonul Profile din bara albastra de la facebook de sus de tot sau butonul profil daca e pe romana
pasul3:sub poza de profil, ai cateva butoane. Dai click pe butonul " Informatii"
pasul4: Apesi click pe editeaza
pasul5: ai din nou cateva butoane. Apesi pe butonul persoane importante.
de acolo te descurci tu.
daca nu ai prieten vreau si eu id-ul tau big grin

6 răspunsuri:
| Vögeln a răspuns:

Ii scrii numele si dai Ok. fundita?:-p

| babaliba a răspuns:

Pai ai acolo---> Dai la profil----In dreapta sus este butonul "Editeaza Profilul",dai acolo---- Dupaia ai persoane importante si ai acolo familie, relatii, tot ce vreibig grin

Sper ca te-am ajutat, funda?

| kris666 a răspuns:

Profil, informatii, editeaza, persoane importante. fundita?:O3

| kissmypixles a răspuns:

Deci dai la profilu tau si vezi colt dreapta sus scrie editeaza profilul... apesi pe el si in stanga vezi o lista mai lunga tu rebuie sa apesi pe persoane importante si de aici cred ca te descurciwinking. bafta. funda pls?

| Cristina17_1223 a răspuns:

Intri pe profilul tau -> editeaza profiul [scrie undeva sub nume ] ->persoane importante ->si vezi ca acolo iti apare ca selectezi gradul de rudenie si apoi ii scrii numele si astepti ca persoana respectiva sa accepte cererea ta. Cam atat. Daca nu ai inteles ceva imi trm un msjwinking te am pupat :*. [fundita?batting eyelashes ]