| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa furi la Barn Buddy daca cainele are mancare? fundahappy

6 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Dai planta mai jos, pe centru, cand vei da click pe ea, sa pice si pe fereastra care apare (e ceva cu ok care zice ca te-a muscat cainele), si apesi in continuu si rapid, sa apesi si pe planta si pe ok acela. La un moment dar iti arata ca ai luat din planta...si de sus de langa search. dai refresh.winking poti fura la toate plantele si pe urma refresh...si ai si banii si planta. succes

| Lala20 a răspuns:

Nu poti. Funda?

| printz3sa a răspuns:

Numai daca cainele n-are mancare in farfuriehappyfunda:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ce sa dau funda daca stiu ca se poate fura si atunci cand cainele are mancareraised eyebrows nu mai intrebati degeaba,, funda, funda?"
ca e cceva prostescraised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai, nu mergelaughing

| saritaa_7867 a răspuns:

Pai nu poti sa furi, decat daca acesta nu are mancare