| DenizaVonDe a întrebat:

Cum poti vedea siteurile pe care leai accesat si conversatiile de pe messenger?! mama imi zice mereu ca ea poate vedea siteurile pe care le-am accesat si cu cine si ce am conversat pe mess! dar cum? cu ce program? cum il pot gasi si cum pot sterge de acolo ca sa nu mai vada? cryingcryingcrying!
MERCY de rspunsuri! kiss

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Heh.
Este destul de simplu pentru a vedea pe ce site-uri ai intrat si acum 5 luni.
Asta depinde de browser-ul tau.
Tu poate folosesti Internet Explore sau Mozilla Fire Fox.
Eu una, folosesc Google Chrome.
Este foarte eficient, merge mai rapid, si e in romana.
Toate aceste browsere au istoric.In istoric scrie unde ai intrat si de cate ori.
De exemplu eu am intrat acum la 9 si 20 pe TPU.ro, acolo va aparea acest fapt.
Eu la Google Chrome dau la setari apoi la istoric si sus in dreapta imi apare editati elementele si eu le bifez si se sterg ele singure, dar eu nu fac asta pentru ca mama sau tata nu stau la PC-ul meu, asa ca...
Apoi mai este o chestie.
La Google Chrome daca vrei poti deschide o fereastra incognito.
In acea fereastra poti intra pe ce site vrei, si nu va aparea la istoric.
Apoi la messenger.
Tu ai arhiva.
Dar poti merge la preferance si poti seta sa nu se salveze arhiva, asa mama ta cand va intra pe ID-ul tau nu va vedea conversatiile cu prietenii.
Acum sa tragem concluziile:
Tu daca nu ai Google Chrome setata ca default browser atunci vei incerca sa cauti istoricul la orice alt browser pe care il ai.
Eu iti recomand sa descarci Google Chrome, pentru ca e in romana si are o viteza de cautare mai mare.
Daca mai ai nelamuriri, ma poti contacta prin mesaj privat pentru a te ajuta.
Bafta!winking

5 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

La site pe care leai accesat nu poti sa le stergi si daca ai google chrom ea da sus la cheia aia unde e meniul de google si apoi da pe histori si sunt acolo toate siteurile pe care leai accesat iar sa vada ce ai vorbit pe mess nu cred eu ca e asa bun hacker dar exista niste programe si la fel de aici nu poti sterege conversatiile sper ca te-am ajutat plzz funda sau vot o apropo de peorgrame cauta pe youtobe scrie afla ce vorbesc prieteni tai

| BiaSiAtat a răspuns:

Pt site-uri:
Uita-te suuus de tot a paniei de web si acolo vezi history, apoi dai show mw all history... acolo ai:
Azi
Ieri
.
Asa asi iti aduci aminte cand ai umblat si te uiti acolo ...si dupa aia gata.il vei gasi.

La mess:
Nu stiu din astea laughing

| cristi13 a răspuns:

Depinde de browser (la site-urile vizitate) deci da-mi un pm cu ce browser folosesti ( Internet Explorer, mozzile firefox, google chrome, etc. ) iar la messenger intra sus la bara aia de optiuni si alege "Messenger" iar dupa aceea "Preferences" si din stanga "Archive" si ii dai la "View Archive" si stergi de acolo ce conversatie vrei...

| Oana_4575 a răspuns:

Pai site-urile pe care le accesezi poti sa le stergi de la history si pe mess nu stiu. poate s-a referit la altceva...gen se uita la arhiva tabig grin

| DenizaVonDe explică:

Folosesc mozila firefox