| Miky a întrebat:

Cum pun poze miscatoare la avatar?

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...te duci la editare profil browse images -si alegi o imagine de tip.gif!
daca nu ai imagini de tip gif in caluculator...le poti downloada de aici :
Http://www.photobucket.com/
http://www.giftube.com
http://gdpit.com

| anonim_4396 a răspuns (pentru Apache):

Mersi,a fost de folos

| Denis470 a răspuns:

Daca te referi la messenger nu se poate.

| Freshh a răspuns:

Daca zici de avatarul de pe TPU, poti lua o imagine "miscatoare" de pe internet. Apropo se numesc GIF.Dar daca zici de avatarul de la messenger, nu poti pune gif-uri.

| Freshh a răspuns:

@mihai3094

Mai sunt useri pe site ce au gif-uri puse la avatar.

| DianaaGabrielaa a răspuns:

Depinde la ce avatar vrei de exemplu la messenger nu poti.

| Meil a răspuns:

rolling on the floorscuze da nu ma pot abtine sa nu rad, felul inca ai spus"poze miscatoare"laughing.Asa zisele "poze miscatoare" se numesc imagini gif.Sunt imagini care au extensia gif. Poti face chiar si tu asemea imagini,sunt multe site-uri,sau cu prog cum e Gimp, Photoshop, dar asa e mai dificil.In legatura cu intrebarea nu cred ca site-ul suporta imagini din astea, pana acum nu am intalnit nici un user cu imag gif happy

| Crina_8779 a răspuns:

Este imposibilbig grin

| ReusxD a răspuns:

Te duci pe google si dai un search:gifuri animate(si zici de care vrei tu)dupa te duci la Editare Profil incarca poza si gata.Bafta

| Bitzulicka_Bitza_1994 a răspuns:

Ia idiul meu si vb bitza_bos2008