| cretudaniel99 a întrebat:

Cum sa aflu parola calculatorului ca il am parolat dar nu sa o scimb

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| angel4v3ryour a răspuns:

coolvoi nu stiti sa folositi bine windows-ul si vreti sa spargeti parole?
pentru incepatori poti sa o stergi din bios si s-o modifici in windowswinkingbft sper ca te-am ajutat!

| PeachTheo a răspuns:

Si nu poti intra pe calculator?

| PeachTheo a răspuns:

Daca merge atunci intra in Control Panel-User Accounts-Change an account-apesi pe contul caruia nu-i stii parola-dai la change password...vezi daca merge sau vezi daca atunci cand deschizi windowsul iti apar toate conturile, vezi daca iti apare semnul intrebarii la contul respectiv. Funda? sad

| KFC a răspuns:

Mergi al alt calculator sau roaga ep cineva sa iti downloadeze oph crack. ok
il bagi pe cd
si il bagi in calculator la startup:si dai pe boot menu si intri pe el
apoi astepti
si iti va zice parola la fiecare cont
bafta(apropo asta mere doar daca ai windows xp nu mere al win 7 sau vista) Funda? am putine