| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti un baiat

Răspuns Câştigător
| georgianacas a răspuns:

Ia idul meu si vb mitu_miau_la_tine

292 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, pai cit mai simplu posibil, incearca sa fii tu insati sa nu iti schimbi comportamentul si obiceiurile de dragul lui, uneori barbatilor lucrul acesta li se urca la cap.Deci incearca sa fii aceeasi persoana, numai ca trebuie sa ai spui mai multe vb de alint, de dragoste, incearca sa vorbesti cit mai multe cu el si de ce nu incearca sa vezi ceea ce ai place sa auda de la tine.Fruntea sus si vei reusi, bafta.

Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de caracterul, teperamentul si hobby-urile lui. Faci ca si in armata: prima data cercetezi terenul, aflii care-i sunt punctele "tari" si care-i sunt slabiciunile. Dupa acea vei sti de unde si cum sa-l "ataci"winking

| LuS[z] a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii cum sa te porti cu el.trebuie sa ii fi mereu alaturi sa stii cand sa zambesti-in functie de situatie-sa te porti frumos cu prietenii lui si sa ai cat de cat o atitudine.

| DenissaDeea a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii sa ii dai de inteles ca te intereseaza el:sa demonstrezi ca ai intenti serioase, placuta la vorba, naturala, intelegandul si sa -i fi alaturi, sprijin la bine si la rau, si prieten devotat, si pofta de viata! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceao, cel mai simplu e sa il intelegi si la bine si la rau...si sa fi tuh insatzi, niciodata nu-ti schimba comportamentul pentru un baiat pentru ca unii asta urasc, fi tuh insatzi si vorbeste mereu ca de obicei si te va placea.FRUNTEA SUS SI VEI REUSI! noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima si prima data trebuie sa nu mintzi, ci doar sa spui adevarul.Incerci sa fi tuh insatzi... vb cu dragoste si incerci sa il faci sa zambeasca...asa k fruntea sus...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic asa:Niciodata Nu ii arata unui baiat ca Il iubesti. k iti faci numai tie rau. iar el vede k esti disperata si nu ii trebuiesti...la baietii le place sa vada k is indiferente fetele...si ai sa vezi k o sa vb cu tine. o sa inceapta sa te indrageasca... daca vede k esti obsedata zice... scuze de expresie:... da-o in *** k si pe asta pot sa o am cand vreau eu...Nu lasa sa te manipuleze niciodata Un baiat. mai bine manipuleaza-l tu pe el...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand trebuie sa fi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, lasa-l sa vada ca il iubestii, lasa sa fie el mort dupa tine, nu u dupa el ca nu rezolvi nimica:XD lasa-l pe el sa te vrea mai mult nu tu pe el... si o sati mearga bine, crede-ma:big grin

| flory_7705 a răspuns:

Trebuie sa ii spui borbe frumoase si sa nu dai inteles ca iti place de el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA DAR CA SA TE PLACA UN BAIAT TREBIE SA II ZAMBESTI LA ORE SI DAK ARE PRIETENA O S-O LESE BALTA SI TE VA ALEGE PE TINE! DAR ESTI CA SI MN IUBESTI UN BAIAT SI EL NU OBSERVA! CE FRAIERI! DAR MULT NOROC!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu...la 15 ani,,, nu ma baga nuciun baiat in seama,,, sau care ma baga are prietena si o ubyy mult,,, nu stiu c sa fac!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi in primul rand, cum s-a mai zis, trebuie s ii fii sprijin sh l bine sh l rau, iar el va vedea k u il iubesti, dar nici s t bagi prea tare in sufletul sau... eu iubesc p candva care nu mai are incredere in fete iar trebuie asta m deranjeaza, deoarece mai sunt sh fete care stiu s iubeasca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu, la pat cu el, in fine daca ai varsta daca nu chinuieste-te saruta-l cum vrei tu, da cea mai usoara metoda e sa fi buna la pat si la sex in rest,...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca totul ai sa fii adevarata persoana... si sa fii asa cum esti u in viata de zi cu zi nu sa faci mipresii. sa fii mai tandra mai feminina ca persoana...si in totdeauna sa ai chipul luminos nu posomorat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sincer am trecut prin asa ceva si inca sunt in faza asta... dar am observat k trebuie sa nu ii dai asa multa importanta k dupa aia "jongleaza" cu tine cum vrea.insa incearca sa ii fii prietena buna una la care sa apeleze cand are nevoie sh apoi poate de fapt sigur ve-ti trece mai departe decat o prieteniewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca un baiat te baga in seama o perioada de timp sia dupa aceea nu ce faci?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aratai ca esti indiferenta dar din cand in cand mai tragi cu ochiul sa vezi ce face. iate in vorba cu prietenii lui afla ce ii place dar nu uitati nu spuneti unei-unui prieten despre dragostea pe care eu purtati respectivului baiat daca stiti ca sunt prieteni cu voi numai pentru o zi si apoi va tradeaza spunand secretul vostru tuturor. Credetima am patit-o eu aveti incredere in voi si veti reusi. Nu uitati fetele sunt mereu castigatoare si stapane pe situatie. Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand vrei sa cuceresti un baiat nu-l lasa sa vada ca esti mort dupa el nu fa gesturi de prost gust si fi tu insuti asa e cel mai bine

| gina93 a răspuns:

Buna am aproape 16 ani si nu am avut niciodata prieten. iubesc un baiat care e cu un an mai mic decat minebig grin. nu stiu cum sa fac ca sa il atrag. am fost la o petrecere la care era si el invitat, iar la inceput nici nu m-a salutat, insa apoi a venit la mine, si m-a invitat la dans...nu ma mai lasat sa plec acasa. el este din aceeasi scoala cu mine; am facut rost de nr lui de tel si i-am trimis un msg in care l`am invitat la un suc... a acceptat insa nu eram singuri, eram cu niste colegi; dupa aceea a venit o fata care a mai stat dar ea momentan are prieten. el a pus mana dupa ea; dar am observat ca se uita si la mine:d, incerca sa imi atraga atentia; si in plus am intrat saptamana asta la el pe hi5 si am vz ca nu o mai are la top friends...si nici ea pe el...crd ca s-au certatbig grin; la petrecerea aceea el s-a cam dat la mine... dar atat.sad de atunci n`am mai vb cu el decat pe mess... el nu intra pe mine...numai eu pe el; nu stiu ce sa fac; dati`mi un sfat; cum sa-l cuceresc?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga gina93, eu am 22 ani si ti-as recomanda sa nu il mai bagi in seama dar daca poti pune-ti o poza pe avatar cu tine si un baiat chiar daca ar fi un var de al tau, il vei face gelos iar daca te va intreba cine e cu tine in poza inseamna ca te place si e interesat de tine. sper sa functioneze, pa

| ps a răspuns:

Bunahappy vreau sa ma ajutati cu niste sfaturibig grin. Cunosc un baiat care sta pe langa minehappy si imi ca`m place de el. stau prin fata bl la el chiar daca nu vreau stau cu prietenii lui cei mai buni da nimicastraight face si eu nu am curajul sa ma bag in seama la elworried. Cum sa fac sa ma bage in seama sau cum sa il cucerescthinking

| Secretkkk a răspuns:

Ce pot face daca el e timid?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

oh go on stiu cum e sa i`ti placa cineva, iar pers respectiva mai rau sa te intarate oh go on
Incearca sa ii fi o buna "prietena" si o sa se ajunga mai departe si daca el o sa vrea altceva de la tine te sfatuiesc sa nu faci asa ceva...acum e tb ta daca ti cont de ceea ce ti-am spus wave

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna...am o problema. iubesc f mult un baiat... dar baiatul ala e cu cea mai buna prietena a mea. Sunt aproape sigura k si el tine la mine (am fost odata impreuna dar ne-am despartit) dar nu stiu cum sa il fac sa se intoarca la mine...imi doresc sa se desparta de fata aia dar nu vreau sa ii despart eu.nu stiu ce sa fac pentru ca nu pot sa il uit... ce pot sa fac?! crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic k trebuie cel mai bine sa fii tu insati si sa ii fi mereu aproape...zambeste`i si rade mereu la glumele lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Help! iubesc un baiat fff mult dar nu stiu cum sa fac sa fiu cu el.va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te machezi si sa te cucereasca multi baieti si sa ai voce

| marinika a răspuns:

Am 13 ani el are 15, imi place foarte mult de el, cum sa-l cuceresc?
Marinela

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa te speri sau alte lucruri, ata timp cat arati bine .vei seduce cu siguranta