| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa schimb link-ul unei pagini de facebook?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok pot sa-ti dau eu vreo 15-20 numai stiu exact cate conturi am pe FB, restul te descurci tu.

4 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Intra la setari sus in dreapta.

| anonim_4396 explică (pentru petre059):

Am incercat, am intrat peste tot, n-am gasit. Poate sunt eu proasta

| petre059 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok stai lini, ce link vrei sa schimbi de fapt?

| anonim_4396 explică (pentru petre059):

Cum spuneam, am facut o pagina. Linkul ceva de genu facebook.com/pages/numele paginii/numarul paginii. Eu vreau sa fie doar cu numele paginii, deci fara numar sau alte chestii inutile. totusi mi se pare ca trebuie sa am 25 de like-uri ca sa pot sa-l schimb

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok pot sa-ti dau eu vreo 15-20 numai stiu exact cate conturi am pe FB, restul te descurci tu.