| Winners10 a întrebat:

Cum sa fac si eu sa imi imbunatatesc timpul la viteza... imi trebuie pentru admitere la pompieri. Eu scot cam 7.6-7.7 iar mie imi trebuie 7.2. Daca puteti sa imi dati niste sfaturi as fi recunoscator

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti poti imbunatati performanta doar prin antrenament riguros.
Inainte de antrenament si concurs NEAPARAT se fac 15-20 minute de INCALZIRE ale muschilor, profilat, iar dupa se fac 5-10 minute miscari de relaxare.

Răspuns utilizator avertizat
| Sherif77 a răspuns:

-Invata o metoda care te avantajeaza sa alergi mai repede. Poti cauta si pe Youtube si daca nu uite aici un exemplu https://www.youtube.com/watch?v=6BmtGNjm7BE
-Antreneaza-te! Bafta! :)