| dana39668 a întrebat:

Cum sa imi aranjez parul daca este tuns asa : Scurt in spate lung in fata si breton intr-o parte? funda!

Răspuns Câştigător
| ߪÐÐKÿÐ a răspuns:

Intinde'ti foarte bine parul si fa'ti pe breton o bucla in exterior. Arata superwinking Am incercat si eubatting eyelashes.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| iFollowRivers a răspuns:

Hm...folosteste o perie rotunda, intoarce in interior bretonul. iar parul mai lung intinde-l cu placa.o sa arati trendyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

parul scurt din spate il poti ridica cu ceara si cam atat, nu stiu improvizeaza uita te in oglinda si muta l in toate partile, tu decizi pana la urma cum iti place.