| SpartaN1 a întrebat:

Cum sa imi fac freza ca sa ma placa fetele? Eu pana acum imi faceam stilul emo.Adica ridicam parul in tepi si il impingeam intr-o parte. Daca vreau sa-mi fac creasta, pot sa imi ridic vreo 3-4-5 cm.Va rog sa trimiteti si o poza sa vad cum arata!
Funda!

Răspuns Câştigător
| nirvanakid a răspuns:

Iti zic eu cum.Du-te la frizer si ii zici sa te tunda doar cu foarfeca, ii zici sa te ia mai mult de sus ca sa iti faci ce vrei tu in cap ( de preferabil creasta) si sa iti scurteze bretonul pana la sprancene si sa il ia intr-o parte(ce parte vrei tu )

10 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Daca tu crezi ca freza te face atragator. get a life.

| benny a răspuns:

Http://www.heyo.ro/concursuri/cele-mai-ciudate-frizuri.html alegeti tu una cred ca numarul 7 ti se potriveste :)

| DaftPunk a răspuns:

Chiar asa.lasal lung, copii americani nu se tunf periuta ca noi(baietii)...si`l lasa lung si sil da intr-o parte.Cum e in reclama aia cu Leibinz sau cum se numea...

| DarQueen a răspuns:

Boy, nu freza contează, contează şi ce ai în cap, stilul de a vorbi şi de a te comporta cu o fată happy

| mortallx a răspuns:

Du-te la frizer si zi sa te tunda punk-liniuta sau capac la spate, iti garantez ca o sa te placa toate fetele.

| reason20 a răspuns:

Poti sa fii si chel si cu parul' mare si sa te placa fetele, da daca nu stii sa vorbesti cu ele...nu o sa te placa nici una! Bafta!

| SpartaN1 explică:

In primul rand, ma plac 16 fete...Eu vroiam sa zic cum sa fac sa ma placa cele care le plac si euhappy.Si doi stiu cum sa vorbesc cu fetele, stiu cum sa le fac sa rada...Dar mie imi trebuie neaparat o freza.Mai astept raspunsuri

| DarkBlood32 a răspuns:

Pune un vitel sa te linga in cap.

| DevilWeasel a răspuns:

Lasati-l luuung

| Ioan_Neamtiu_1995 a răspuns:

Uita-te la poza asta si zami cum sa-mi fac freza sa ma placa fetele