| mirunikkk a întrebat:

Cum sa-mi mai prind parul la scoala ca m-am saturat sa-l ammereu prins intr-un fel

Răspuns Câştigător
| 인스피릿 a răspuns:

Pai depinde de lungime. Daca il ai la nivelul umerilor sau putin mai lung, 2 codite ar arata bine (si impletite, si prinse de la baza), dar sa nu le lasi pe spate, ci da-le in fata.
Daca il ai mai lung, ai putea experimenta singura acasa cu niste cleme si elastice si incerci pana iti iese ceva ce-ti place, pentru ca sunt foarte multe stiluri de-a ti-l prinde. Dar e recomandat ceva usor de facut, pentru ca dimineata cum suntem intr-o graba laughing Cine-si permite sa piarda mai mult de 5 minute cu parul? happy

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa il lasi cum vrei doar profu nu e cine sa iti zica cum sa iti faci parul cum e in Romania, pe langa ces ai dracu mai au nevoie si de spaga sa te treaca clasa (la cei ce le e greu sa invete)

| UnicornsAreLove a răspuns:

Ce spui sa prinzi cu clestele un pic de par din stanga si din dreapta si restul sa il lasi.Bine acum depinde daca il ai drept sau in scari.Eu il tin mereu prins altfel face crize doamna de franceza. Sper ca te-am ajutat!

| Atat_Stefy_1996 a răspuns:

Prindeti-l cum crezi ca iti sta tie mai binewinking