| ingerashpierduth a întrebat:

Cum sa pun o subtitrare la un film in winamp sau windows media player? Adica am descarcat si filmul si subtitrarea si nu stiu cum sa fac sa-l vad cu subtitrarebig grin

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

1.http://www.videolan.org/vlc/ descarci VLC-ul
2. Pui intr-un folder si subtitrarea si filmul si le denumesti la fel
3. Deschizi filmul cu Vlc si o sa-ti ia si subtitrarea;))

| sonya a răspuns:

Ar trebui sa ti-o ia automat...insa folosesc vlc player e gratis de pe pagina lor si este usor de utilizat si la fel ti-o ia automat. le pui in acelasi folder si gata.

| Sonnora a răspuns:

Simplu! trage cu mouseul substitrarea in windows media player si gata funda?

| PCDemon a răspuns:

Tragi subtitrarea peste film ( in tim ce filmul ruleaza,, trage fisierul subtitrarii si baga-l pe ecranul ala de redare,, te-as sfatui sa faci asta pe BsPlayer, fiindca nu merge pe celalalte ).
Sper ca te-am ajutat big grin.