| petitdreamer a întrebat:

Cum scap de superglue? Cum sa il indepartez de pe ceva? Nu am lipit cu el, am scapat niste picaturi pe fata de la telefon...

7 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Pai daca ai carcasa de plastic ce se topeste cand aplici superglue pe el nu prea ai cum sa-l scoti, de pe degete stiu ca scoteam cu apa calda si dadeam cu ughia sa indepartez superlu-ul.

| ♀╰☆╮ღDolce Pynkye♀╰☆╮ღ a răspuns:

Eu stiu ca se indeparteaza cu apa fiarta...Succes

| any007 a răspuns:

Nu face prostia sa dai cu superglue pe telefon! A incercat o colega si i s-a topit carcasa!(a scapat o picatura si cand a incercat sa o stearga s-a deformat carcasa!). take care

| X:X:X:X:X:X a răspuns:

...cu acetonalove struck...

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Baga-l in apahee hee

| Moni. a răspuns:

Da...cred ca cu acetona merge.
Mult noroc!

| adrianseby a răspuns:

Cu diluant sau razui cu putin smilgher...Bafta!