| anonim_4396 a întrebat:

Cum scapam natural de cosuri?

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Spalate cu ceai de musetel si apoi imoaie putina vata in zeama de lamaie si date pe fatahappy

| MisterKat a răspuns:

Masti de argila, Felii de lamaie sau rosii! happy
Si sa te speli cu ceai verde pe fata! happy

O seara buna!

Daniel.

| Steff_7182 a răspuns:

Salut!
Daca ai fi baiat ti-as spune dar ar fi nepoliticostonguelaughing. Am glumit.
Pai du-te la cosmetica. Cere o recomandare sau aseaza-te pe scaun pentru un tratament.
Pa pa si Bafta!

| zuly a răspuns:

Masti de argila. Alea de la Aslavital sunt foarte bune.Si nu sunt scumpe.

| dragosh a răspuns:

Timpul este cel mai natural.big grin

| adsfsf a răspuns:

Cu degetul.

| Punishment a răspuns:

Poti face tot ce au scris cei de mai sus, sau poti veni in vizita pana la minewinking promit ca nu te taxez... mult ^_^

| trololololol a răspuns:

Aşteptăm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inhalatie cu ceai de musetel.

| geany_6563 a răspuns:

Cosurile apar cant esti indragostit ade cinev asau iubesti cum scapi de ele simplu dispar ele singure

| adinuta_9778 a răspuns:

Pai daca ai multe cosuri, du-te la farmacie si cere ceva naturale pentru cosuri happy.