| aaaaaaa1 a întrebat:

Cum schimb numele albumului de pe hi5?

Răspuns Câştigător
| Acadela a răspuns:

Buna.happy
Te duci la albumul respectiv, dai in stanga, la gestionare fotografii si dai la "editeaza albumul".happy
Succes.:*
Fundita?big grin :X:X

6 răspunsuri:
| didu_5680 a răspuns:

Intra in albumul al carui nume vrei sa il editezi, si da click pe "Gestionare fotografii" (in lista din stanga) apoi pe "Editeaza albumul" si la "Nume album" trece noul nume ales de tinewinking

| Anonim21321 a răspuns:

Intri la o poza de a ta...si in stanga iti va aparea mai multe optiuni printre care si gestionare fotografii...
Tot in stanga iti apare albumu si sub nume scrie "editeaza albumul" dai acolo si te duce la denumirea albumului
funditza...plshappy

| Anonim21321 a răspuns:

Dupa ce dai gestionare fotografii cand intri la poza mai dai odata si cand iti apar toate pozele...il gasesti tot in stanga

| Rihanna a răspuns:

Pai.intri la tine pe hi5. dai click pe poza ta de profil.in partea stanga ai unelte.alegi gestionare fotografii.si acum in partea de sus, tot in stanga iti apare albumul si sub el ai editeaza album.si schimbi numeletongue

| Bubu9110 a răspuns:

Intri in contul tau de Hi5... apoi te duci la albumul caruia vrei sa ii schimbi numele si undeva in stanga scrie "Gestionare fotografii" dai acolo si apoi scrie tot in stanga "Editeaza albumul" dai acolo si o sa iti apara "Nume album" si scrii acolo ce nume vrei sa ii pui...

Fundita?

| sakura_3128 a răspuns:

Dai in stanga incarca poze apoi vezi ca iti apare creeaza un nou album si scrii cum vrei sa se numeasca albumul