| ßσьσсєℓα a întrebat:

Cum schimb parola de Yahoo Messenger?
Funda.

Răspuns Câştigător
| DDX99 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=om2_7Ig97jg sau te logezi pe messenger acolo sus ai messenger dai clik cauti My Account Info dai clik iti va deschide o fereastra siti cere parola de la messenger o bagi si o sa-ti dea acolo in stanga Change Your Password dai clik la Current Password bagi parola care o ai acum si la New Password parola noua Re-type New Password inca odata parola noua si dai Save.

1 răspuns:
| Clara45 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=378
Pe acest site ai un video care iti arata cum sa schimbi parola.