| nikolettta a întrebat:

Cum se consuma cei 250 Mb din abonament? Se ia cate ceva de fiecare daca cand intru pe o pagina sau in functie de cate minute stau? Si daca e prima varianta de unde as putea afla cati Mb se ia pentru diferite pagini? Si inca ceva, este vreo diferenta daca caut dupa x.ro sau dupa m. x.ro? Sunt costuri diferite? Multumesc si

1 răspuns:
| Spartan69 a răspuns:

Iti consuma din cati mb ai tu si depinde ce imagini are diferite siteuri daca are imagini multe atunci iti ia mai multi mb daca e simplu si format de telefon atunci iti ia mai putini mb. nu-ti face griji ca iti ajunge 250mb doar sa nu te uiti pe youtube prea mult ca ti se duc repede asa.