| thegodfather12 a întrebat:

Cum se dau banii la majorat?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Intr-un plic sau daca ii mai iei si altceva pui plicul in plasa langa ce ai mai luat.
Depinde cat de elegant e restaurantul, 50-70 sau 100 daca esti apropiat de acea persoana.

| aXy99 a răspuns:

Intr-un plic sau intr-o punga de cadou impreuna cu inca ceva simbolic.

| thegodfather12 explică (pentru aXy99):

Dar cat se da daca il face la un restaurant?

| WoKy a răspuns (pentru thegodfather12):

Cat ai frate. Nu vez ica traim intr-o lume ce se darama pe noi. Poate traiesti cu sentimentul ca "pfoa, prietenii mei au dat 100 si eu am dat 70". Nu-i nimic. Fiecare da ca poate. Totusi daca stam sa analizam, 70 de lei e o zi de munca. vorbind la drept si sincer, ti-ar conveni sa muncesti o zi si sa-i dai unuia pentru 3 shoturi de Jager?

| Donsavas a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa ii iei ceva din aur sau ceva simbolic mai costisitor decat sa ii dai bani. Spun ceva ''scump'' pentru ca vorbesti de bani si cred ca deja ajungem la sute/mii de lei.

| BeSmart17 a răspuns:

In plic

| Justme111 a răspuns:

Intr-un plic.