| CamyAngel a întrebat:

Cum se fac usor credite in IMVU? funta

Răspuns Câştigător
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Hei.
Poi faci usor credite facand id de mess[yahoo sau yopmail] care ti se pare mai usor asa este mai usor de fc un id cu yopmailwinking
tr cereri pe id ala care ti l-ai fc la vrajeala si tr sa-ti apare la spam un mail [daca il faci pe yahoo] cu cererea pe care ai tr de pe Earn credits...invite and refer people. apoi dai invite by email.na scrii acolo id pr tau adiak id la vrajeala pe care l`ai fc.si un nume tot la vrajeala na si cum spuneam iti apare un mail la spam cu in asta si dai "yes" iti apare pagina de unde iti faci un cont nou asa iesi dai x simai dai o data yes ca sa ii apari la noob la pr

pa`pa
Sper ca ti-am fo de ajutor. whistling
Cred ca mai mult te-am incurcat rolling on the floor