| Ralux a întrebat:

Cum se instaleaza sims 3?
Multumesc!

27 răspunsuri:
| viki a răspuns:

Cred ca cu daemon tools.

| Marii a răspuns:

Citeste! Trebuie sa aiba manual.

| Puky a răspuns:

Pai la fel ca celelalte simsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draguta, trebuie sa iti alegi limba, tara, next...codul care banuiesc ca il ai alegi acolo inca ceva next...se instaleaza...asam.si te joci nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing aceeasi problema o am si eu, am manual, am key codul, dar degeaba.im zice ca trebuie sa instalez un sims 2, sau primul sims... ma apuca crizele, chiar nu merge sincer si cu manualul manualului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceasta problema se instaleaza dar la ultima liniuta imi spune ca e o problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar iti trebuie niste coduri din cate am citit si eu incerc sa-l fac dar nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problemna...am instalat jocu si cand dau sa joc imi cere altu si nu il am...de unde fac rost de el? pls ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce imi zice ca e piratat si nu merge numai daca sunt online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cu daemon tools wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac am copiat craku de la sims 3 iar cand intru in joc imi apare alta eroare sa copiez sims de pe cd ceva de genu plzzzz help me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sincer...eu am un CD cu sims 3 piratat si imi apare nu stiu ce sa verific eu daca este o copie buna a jocului.partea naspa este ca la celelalte fete care il au le merge si ele nu au probleme x(. daca stiti spuneti-mi si mie pls:*love struck:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu antreaba pa alci neva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se face dca sims 3 nu mai porneste ca il am si nu stiu ce sa fac imi sp si mie cineva? multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ma enerveaza jocu asta. dupa ce ca m`am chinuit o gramada sa il downloadez acum imi zice ca trebuie sa am sims 2 sau 1 ca sa il instalez p 3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa intri aici, drept ca eu nu am inteles nimic, dar poate tu intelegi:http://www.youtube.com/watch?v=94ew4CDcIUw
PS. La mine nu a trebuit sa instalez Sims 1, 2 pentru asta. Si... da, eu am folosit deamon tools, mai merge si alchool. Aropo, depinde si de computer, posibil ca joaca e prea puternica pentru dinsul.

| Ally a răspuns:

Habar nu am incearca la setari pa!

| Bill_Kaulitz_Alexandra a răspuns:

Si eu incec sa il instalez chiar acm...nu am putut...deci mi-l instaleaza mama laughing

| Michael Jackson a răspuns:

Când cere serial, se instalează ``rld-sim3. exe`` din directorul Crack, se apasă Generate şi-o să-l completeze singur în fereastra de instalare.

După instalare se copiază ``TS3. exe`` din directorul Crack şi se suprascrie ce existent în directorul în care s-a instalat jocul, după care se face un shortcut pe desktop de la el (``TS3. exe``) şi se foloseşte la lansarea jocului, în locul lui ``The Sims™ 3`` care a fost creat automat la instalare şi poate fi şters.

| Allexa12 a răspuns (pentru Michael Jackson):

De cate ori trebuie sa apesi pe generate?

| FlorinaDaniela a răspuns (pentru Michael Jackson):

Buna, de ce nu pot copia ( inlocui ) TS3.exe? Imi apare ca nu este sufiecient spatiu in Sims3. Multumesc anticipat!

| aleexandra a răspuns:

Mie imi zice ca trebuie sa bag cd... ce sa fac?

| State_Alexia_1977 a răspuns:

Nu stiu

| Manole_Sergiu_1968 a răspuns:

Cum se instaleaza sims