| 김남길 a întrebat:

Cum se joaca jocul Master Mind de pe lady popular, ca nu reusesc deloc? Funda la cine ma ajuta sa inteleg big grin

Răspuns Câştigător
| xDeyz a răspuns:

Buna. Uite aici niste instructiuni de pe forum cum se joaca Master Mind.http://forum.ladypopular.ro/viewtopic.php?f=50&t=678.Nici eu nu reuseam sa castig la acest joc dar dupa ce am citit am reusit. Sper ca te-am ajutat. :X

2 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Pui 4 culori de exp albastru rosu verde si galben. Daca ai nimerit una /mai multe corect iti arata o bulian neagra si daca ai nimerit culoarea dar nu e la locul ei ai o bulina alba.Incearca mai apoi sa adaugi alte culori si pana la urma vei reusi...nici eu nu stiam dar am incercat de mai multe ori pana am invatat.

| Lovely34 a răspuns:

Deci prima data pui (4 culori de albastru) dupa aceea pui (verde sau galbenn) si dupa pui galben rosu rosu si portocaliu iar dupa puii galben rosu rosu rosu... sper ca ti-am fost de folos