| Rallu a întrebat:

Cum se joaca wooz world? si despre ce e vorba in joc?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| elena124 a răspuns:

Este vorba despre tine iti cumperi mobila, haine mancare si altele poti invita prieteni la tine acasa mancarea o pui pe o masa daca ai, si apasand pe ea o mananci sau ca sa ai bani trebuie sa treci nivele si iti da nu stiu ce suma de ex :100 beex si 12 wooz beex e ca argintu mai ieftin si wooz e ca aurul cu ce ai strans iti cumperi orice va jucati color game emo si altele joculete artifici muzica haine orice, invitand prieteni te pot vota sau sa jucati un joc desigur cumparand ce e necesar
sper sa te fi ajutat raspunsul meu

| dragutza_6886 a răspuns:

Eu stiu itit creezi o fata sau un baiat iti dai un nume si iti faci prieteni iti cumperi haine si uneori daca scrii numele tau de exemplu scrie asa # daca scrii 13 ans tot asa # daca vrei sa nu apara asa # scrii asa 13ans doar daca alegi limba franceza scrii asa 13 ans 12 ans si mai multe sper ca te am ajutat.happy