| cristinica20025 a întrebat:

Cum se numea emisiunea aia cand un barbat insela o femeie si femeia inselata se uita cum o inseala barbatul pe un laptop. Si la sfarsit o doamna ii punea intrebari barbatului. Daca o mai iubeste pe femeie, daca nu stiu ce, etc. Si scria mai jos adevarat sau fals.

Răspuns Câştigător
| sun_8299 a răspuns:

Test de fidelitate. Era pe Antena 1.
Il poti viziona aici:
http://webcast.a1.ro/

4 răspunsuri:
| Icss a răspuns:

Bună.happy Te referi la Test de fidelitate? Fundiţă dacă la emisiunea asta te referi?puppy dog eyes

| sun_8299 a răspuns:

Dacă aş fi ştiut înainte să-ţi raspund că ai doar 9 ani, ţi-aş fi zis că emisiunea asta nu e potrivită pentru vârsta ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Gabriela_6882 a răspuns:

Test de fidelitate.