| ioanatizzy a întrebat:

Cum se numeste ultima carte pe care ati citit-o?

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Limba si literatura romana cls a9a!

| DayByDay a răspuns:

David Copperfield de Charles Dickens.

| baru a răspuns:

Sall. Lumi oculte, de Juan Jose Revenga. Foarte buna. Pa

| Kqzu97 a răspuns:

Heidi in lasa aIV-a am citit ultima cartelaughing)

| Lala20 a răspuns:

The Vampire Academy: Spirit Bound.

| Sill a răspuns:

Joseph Delaney-Cosmarul Vraciului.
David Gunn-Cap-de-mort(nare nicio treaba cu religia, misticul, m-tii carpatii sau harry potter)

| sunnyway a răspuns (pentru Sill):

Te roog, imi poti spune si mie de unde ai citit Joseph Delaney-Cosmarul Vraciului? O caut de mult si imi poti face un serviciu spunandu-mi si mie! Te roog! Multumesc!

| claudiua a răspuns:

Mara de I. Slavici A ta care e?

| HaruhiFujioka a răspuns:

Cartea cu Jucarii de Tudor Arghezi

| VLadGr a răspuns:

Contele de Monte Cristo (roman in 3 parti). A fost foarte misto cartea.

| larisuk_8791 a răspuns:

Scufitarosie in clasa a 3-a

| punkkid88 a răspuns:

N-am citit nici o carte, ca nu pot sa citesc ca ma plictisesc cand citesc iau cartea dau prima pagina blabla ma uit la poze si o arunc cac ma ia nervi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La-ntrebarea asta nu pot raspunde acum; abia dupa ce voi muri, daca va fi posibil, am sa-ti raspund cum s-a numit ultima carte pe care am citit-o in aceasta viata. Acum inca traiesc si vreau sa mai citesc!

| bembema a răspuns:

Alchimistul e scrisa de paulo coelho e foarte frumiii:X:X si majoritatea cartilor lui coelho sunt frumii

| allexya95 a răspuns:

Paulo coelho-11 minute

| annabella_1226 a răspuns:

Secretul contesei de Xavier de Montepin! un roman de dragoste excelent love struck

| costeaadi a răspuns:

"Ingerul a strigat" de Fanus Neagu