| fzcsm a întrebat:

Cum se pariaza la Loto Prono la pariuri sportive? Spuneti-mi va rog tot mecanismul.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codurile de la meciuri luate de pe ziarul loteriei loto prono, te poti abona la iel daca vrei si ceri acolo un bilet pentru loto prono si treci codurile!

pentru. informatii cauta aici http://www.loto.ro/homepage/jocuri/pronosport.aspx

2 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Furni laughing
fzcsm, te referi la pariloto sau la loto prono, cea in care poti paria doar pe-un singur campionat? ( ca nu stiu exact daca mai e valabil faza asta )
Iti recomand alta casa de pariuri, daca vrei sa-ti incerci norocul cu fotbalul sau sportul. E mai simplu si oferta e mai imbelsugata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flav e expert.