| Utilizatoare123 a întrebat:

Cum se poate ajunge la Mamaia Nord, plecand din gara Constanta? (pana in Constanta merg cu autobuzul)

Răspuns Câştigător
| Continchiscontsters a răspuns:

Pai execta și pe acolo trece este pensiunea Vila tonis acolo am fost cazat eu 5 luni de zile înainte sa cobor la mamaia treci pe acolo deja și treci prin fata la benzinărie chiarhappy

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E prea cald și inghesuială să nu iei un taxi!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te duci la malul mării și o iei spre nord.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit de google maps? Folosește-l.

| Continchiscontsters a răspuns:

1001 1002 astea doua duc acolo 1000%%%% nu lua taxiul ca ai da vezi cei acolo toți cu ochi pe tine o sa fie mai ales dacă ai și geanta pe tine abia venit te erde la trafic și la ceas de îți vine s-o iei pe jos pana acolo

| Utilizatoare123 explică (pentru Continchiscontsters):

Multumesc frumos. Cred ca m-am orientat eu gresit. De fapt as vrea undeva spre Peco Voll Navodari, daca stii. Ai idee cum pot ajunge?

| Utilizatoare123 explică (pentru Continchiscontsters):

Si il iau fix din gara constanta, nu? 1001 sau 1002

| Continchiscontsters a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Da exactă frate cum ieși pe ușile alea deja autubuzele sunt aliniate în fata ta acolo este și stațiunea se autubuz chiar și ai sa vezi aglomerația mare de oamenii și ai loat frumos 1001 sau 1002 și pe ecran deja te anunță și vezi totul prin geamă când ajungi deja poți întreba și șoferul i să-ți spun frate unde sa cobori happy

| Continchiscontsters a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Pai execta și pe acolo trece este pensiunea Vila tonis acolo am fost cazat eu 5 luni de zile înainte sa cobor la mamaia treci pe acolo deja și treci prin fata la benzinărie chiarhappy