| lulu_3036 a întrebat:

Cum se poate sterge o intrebare postata de mine pe acest site?

Răspuns Câştigător
| Chérrrie a răspuns:

Daca ai una sau mai multe intrebari pe care doresti sa le stergi trebuie sa trimiti un mesaj folosind formularul de "Contact". Mesajul trebuie sa contina adresa de email cu care te-ai inregistrat precum si link-ul intrebarilor pe care doresti sa le stergi. Intrebarile pot fi sterse doar in termen de 48 de ore de la postarea lor. Daca acest termen este depasit, dar totusi se doreste stergerea intrebarilor, acestea nu vor mai fi asignate contului tau insa vor aparea in continuare pe site ca si cum ar fi puse de un utilizator anonim.
Mai multe raspunsuri la intrebarile tale despre TPU gasesti aici
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
fundita?

6 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Buna.
Pentru a sterge o intrebare, nu trebuie decat sa folosesti functia CONTACT si sa trimiti un mesaj cu linkul intrebarii.In caz ca nu stii unde e, uite linkul:http://www.tpu.ro/contact! O mai poti raporta sau o poti modifica\edita, daca mai are functia ''Editeaza''.
Bye!

| Lovemebabybee a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la Contact http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci, mai rogi un prieten sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile pe site, insa doar administratorii le pot sterge de tot.

P.S. Apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes! Numai bine!

| Chiuaua a răspuns:

Cu o radiera

| SmileyyXD a răspuns:

Si eu am incercat.Dar nu se poate. Odata ce vrei sa pui o intrebare trebuie sa fii sigur/a ca vrei sa o pui.

| Just4FunIE a răspuns:

Tu personal nu poti.Trebuie sa trimiti un link cu mesajul respectiv la cei care se ocupa de site si ei il vor sterge.

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Nu se poate, eu am dat si mail adminul, mi-a spus ca va sterge si de vreo 3-4 luni tot astepthappy