| anonim_4396 a întrebat:

Cum se pun subtitrarile la filme?

3 răspunsuri:
| euuuuuuu6 a răspuns:

Depinde cu ce deschizi filmele. Daca le deschizi cu bsplayer poti doar sa-l tragi cu mouse-ul din folder in fereastra cu filmul deschis. dar apesi pe "s" si vezi acolo. bafta:*

| dya26 a răspuns:

In primul rand subtitrarea trebuie sa fie in acelasi foldar cu filmul si sa aiba amndoua acelasi nume adica adica pui numele de la film si la subtirate bafta si vizionare placuta

| Brianariri a răspuns:

Se descrca dupa 'net si se pun (la B. S player)asa:
se da click la video dupa este ca o foaie cu colt si se da click pe ea si dupa pe load subtitles.Alegi subtitrarea pe care ai descarcat-o dupa 'net...big grin