| GameMasterDark a întrebat:

Cum se sterge virusi cu BitDefender

Răspuns Câştigător
| gicaputinica a răspuns:

La fel ca cu oricare antivirus:
Il pui sa scaneze sistemul iar dupa ce a terminat iti va arata fisierele infectate.
Il pui sa le dezinfecteze si daca nu poate le stergi sau le muti in carantina.

2 răspunsuri:
| silvershark a răspuns:

Daca il activezi si instalezi corect, face el asta fara ajutorul tau, automat!tongue

| GameMasterDark explică:

Nu mai vrea sa intre in crossfire se incarca dar nu apare nimic am incercat sa dezinstalez si sa instalez nu a mers a incercat cu properties combatityon si am bifat jos dar tot nu mea mers cine ma ajuta Funda