| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cum stati voi la meciuri de fotbal? La pariuri sportive sunteti cu câștigurile si pierderile pe plus sau pe minus?

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Castig de fiecara data pentru ca nu pariez big grin

| RAY a răspuns:

O data am pariat,nu stiam ce inseamna acele nume, asa mult imi place fotbalul, se intampla in castellon, cred ca am piedut bmw ala promis ca nu am primit nimic acasa la usa, nici caruta

| RainmakerX a răspuns:

Sunt pe plus dar e nesemnificativ... cu vreo 100 de ron maxim.
Am castigat de multe ori dar am pierdut de si mai multe ori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai cum să fii pe plushee hee