| AdiMisto a întrebat:

Cum sterg imagini de profil de pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| LittleCreepyGirl a răspuns:

Cand dai click sa vizualizezi poza jos in partea stanga iti apar mai multe optiuni:tag, download delet.Dai click pe delete si iti va aparea un mesaj care te va intreba daca vrei sa o stergi, iar tu ai de apasat yes sau da. Sper ca te-am ajutat.See you later happy

1 răspuns:
| VladConstantin20 a răspuns:

Buna.Dai la "Imagini de profil" si dai click pe care vrei si in stanga(unde ai optiunile "Etichetează această fotografie","Distribuie","Descarcă","Adaugă ca fotografie de profil","Şterge această fotografie") dai click pe "Şterge această fotografie"