| LovelyName a întrebat:

Cum sterg mesajele de pe messenger?
Imi apare "Conversation History", selectez ce trebuie sa sterg, dar conversatiile raman acolo(nesterse). Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Intra pe mail, si in partea stanga, sub inbox gasesti "Conversations". Dai click si se deschid toate discutiile. Daca vrei sa le stergi, le marchezi pe toate si dai delete. In cazul in care doresti sa nu mai fie salvate discutiile, intra pe mess, da click pe Messenger(stanga sus)- Preferences- Conversation history si apoi bifezi "do not keep a history of my conversations", apoi ok. Si gata happy

| AntonDemitry a răspuns (pentru raluk27):

Cum pot sa recuperez toata convessatia ínapoi

5 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Poti intra pe mail la Conversations si stergi de acolo.

| Cherilyn a răspuns:

Mai bine intrii la Messenger, Preferences, si la Conversation History bifezi cea de-a 2-a casuta, dai Apply si iti ascunde toate conversatiile.

Tin minte ca daca mai tarziu bifezi prima casuta poti revedea conversatiile. happy

| LovelyName explică:

Multumesc mult!

| Copacel_Iva_1958 a răspuns:

Cum sterg mesalele de pe messenger