| Dragonel a întrebat:

Cum sterg o postare de pe FaceBook a unui prieten? fundita

Răspuns Câştigător
| InsanelyWicked a răspuns:

Dai click pe x-ul din dreapta ei lawl

2 răspunsuri:
| guzanu92 a răspuns:

Nu poti sterge postarile prietenilor... Imi pare rau dar trebuie sa-i ceri prietenului tau sa o stearga. Funda?

| yza123 a răspuns:

O poti sterge doar daca dai la poza unde este comentariul de la prieten si dai X daca este la poza ta daca este la alt prieten trebuie sa il rogi sa o stearga. Sau daca te duci pe la el sau vine la tine il pui sa intre pe Facebook si te uiti cu coada ochiului si vezi parola. Funada big grin?