| SweetLolipop a întrebat:

Cum sterg o poza de pe facebook? Dupa cum stiti, acum s-a schimbat vizualizarea pozelor.MSsssssssssss

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GoBackInFuture a răspuns:

Du-te la poza cu pricina, vezi ca jos sub ea iti apare o bara, pe bara aceea sunt optiunile, dai click acolo si sterge-o. Succes! big grin

| AlExAlExAnDrU a răspuns:

Dai clic pe poza si dai la optiuni si stergere!

| TheMafiotu98 a răspuns:

In josul pozei dai OPTIUNI->>STERGE ACEASAT FOTOGRAFIE. funda?

| allyscumpaa a răspuns:

Apesi pe poza, cand pui mouse`ul pe imagine iti apare jos niste scrisuri, dai la optiuni si apoi dai la stergere sau delete cum scrie acolo. funda?