| XDarkAngel a întrebat:

Cum sterg toti prietenii din lista de pe facebook? Help, funda!

2 răspunsuri:
| BoAfan a răspuns:

Dai la profilul tau apoi la prieteni si dai pe un prieten si apoi cand ai intrat pe rpofilul la acel prieten in partea dreapta scrie "prieten" tii click-ul acolo si dai jos si scrie acolo scoate din lista de prieteni sau alt ceva in engleza dar trebuie sa fie ultimul
sper ca te-am ajutat

| Eliza97tpu a răspuns:

Pai dai la lista ta de friends dai pe un prieten click dreapta si o sa scrie acolo "unfriend" si apesi acolo si l-ai sters.npc