| BOSs_6422 a întrebat:

Cum stiu cati virusi are calculatorul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai un antivirus bun uita-te in carantina si vezi daca ai ceva. Daca nu ai antivirus sau este unul slab poti da o scanare cu un scaner online, gasesti pe site-urile oficiale ale programelor antivirus. De asemenea poti descarca Malwarebytes' Anti-Malware, il actualizezi si dai o scanare completa si cu acesta, este un bun program gratuit antimalware si antispyware. Succes si numai bine!

4 răspunsuri:
| Flöricicä a răspuns:

Iti trebuie un antivirus. Daca il ai, dai pe scan(daca e in engleza) sau pe scaneaza.scanezi tot si o sa iti apara daca ai virusi.

| SunShine a răspuns:

Scanezi calculatorul cu antivirusul si acolo iti spune cati virusi sunt.

Pa, pa
Miiha

| ady16 a răspuns:

Vad ca esti incepator. Poate te ajuta: http://forum.softpedia.com/index.php?showforum=521

| gabryella21 a răspuns:

Il scanezi... logic!