| Cuuukii a întrebat:

Cum suni cu nr ascuns dp vodafone pe orange? fundoi!

Răspuns Câştigător
| agrskate a răspuns:

#31#numar. De ex: #31#07229494949. :d

11 răspunsuri:
| tudorr a răspuns:

#31#

| micurutza2005 a răspuns:

La Vodafone eu stiam ca e #31#si nr de tel.deci incearca poate iese happy

| Andrei_2426 a răspuns:

In toate retzelele e la fel #31# dar daca cineva isi bate capu suna la 403 sau nu mai stiu cum era pe Orange si afla cine a sunat cu nr ascuns...

| rosto a răspuns:

Formezi inaintea numarului pe care vrei sa il apelezi diez31diez.

| Gropiţe a răspuns:

Formezi #31# urmat de numarul la care vrei sa suni. E valabil pentru toate retelele. Sau mai exista o setare in telefon, insa daca o activezi ai grija sa o dezactivezi la loc pentru ca apoi toate apelurile initiate de tine vor fi cu numar ascuns. E mai usor cu #31# big grin

| LCD a răspuns:

#31#
si apoi numarul de telefon 07...
ex : #31#0742...

| Bishop a răspuns:

În faţa numărului pui #31#
merge la orice reţea

| LivasX a răspuns:

#31#numar de telefon

| roxy_2350 a răspuns:

#31# inainte de numarul format. #31#07...

| anotherchild a răspuns:

Imposible - nu poti de pe o retea pe alta!

| sinblade27 a răspuns:

#31# nu conteaza reteaua poti sa suni si in america cu nr ascuns numai sa il bagi pentru exterior inainte de codul de tara