| Sarmala a întrebat:

Cum sunt indienii pe messenger? Am primit cerere de la unul si cineva zice ca e terorist laughing)))

31 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa-i blochezi, pentru ca nu stii cine se ascunde in spatele unei asemenea invitatii.
Esti mult prea mica pentru a fii contactata de barbati, in special straini.
Parintii tai nu-ti supravegheaza FB-ul si instagramul?

| Sarmala explică (pentru Violleta2022):

Sunt băiat si am 15 ani

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sarmala):

Si ce, nu ai auzit de pedofili?

| Sarmala explică (pentru Violleta2022):

Ba da

| Sarmala explică (pentru Violleta2022):

Ma corupe?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sarmala):

DD, te poate corupe, te poate viola, te poate rapii si vinde pe piata de prostitutie, ca si baieteii se vand pe bani foarte buni, te poate implica in afaceri ilegale si cate si mai cate.
Ce fel de interes ar putea avea un barbat indian, cintr-un copil roman?
De ce nu-ti pui intrebarea asta?

| Sarmala explică (pentru Violleta2022):

Gata, I-am dat block, mi-e frica sincer acum

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sarmala):

De ce nu iti pui contul pe "privat" ca sa nu te mai agate nici un ciudat?
Cereri putand primii doar de la prieteni si prietenii prietenilor tai.

| Sarmala explică (pentru Violleta2022):

Poți pune Facebook pe privat?

| ariannakaterine a răspuns (pentru Sarmala):

Nu, dar poți sa alegi setarea prin care să ai fotografiile (cu exceptia celei de profil), lista de prieteni și detaliile despre tine vizibile doar pentru prietenii tăi!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sarmala):

Sigur ca poti sa-ti pui contul pe privat, urmand pasii urmatori:
- SETTINGS
- PRIVACY
- How People Find and Contact You
-Edit
- FRIENDS OF FRIENDS
In felul acesta, poti fii contactat doar de prietenii tai si de prietenii lor.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Sarmala):

Annanasstasia este cu capul, gay-i n-au nicio treaba cu pedofilii.
Ma rog, asta se intampla cand nu te deranjezi sa fii macar logic.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Prosti.

| Catrice a răspuns:

Vaaaai, da-i block daca nu vrei sa... știi tu, send nudeshee hee

| LPCTSTR a răspuns:

Indienii sunt niste fiinte josnice, printre care o specie de indieni nomazi mai circula si pe la noi... "better safe than sorry", iti dai seama.

| Sarmala explică (pentru LPCTSTR):

Chiar circula? Ma răpesc?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Sarmala):

Lol, in ce lume traiesti?
Nimeni nu te rapeste fara motiv.
Daca erai vreo celebritate care merita rapita sau vreun functionar chinez care critica guvernul, in rest n-ai de ce sa fii rapit, nimeni n-are nevoie de baieti.

| Sarmala explică (pentru LPCTSTR):

Sa ma vândă, sau Gheorghe Dincă. E precauta

| LPCTSTR a răspuns (pentru Sarmala):

Nimeni nu vrea sa te vanda!
Nu mai gandi aiurea, Ananastasia este vanatoare de funde, insa nu realizaza ca spune niste prostii aberante.

| Sarmala explică (pentru LPCTSTR):

Orice e posibil totusi

| supadeceapa a răspuns (pentru Sarmala):

Dacă nu îț dai datele personale și întâlniri în viața reală, ești în siguranță.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu când zic că Annastassiei îi place să sperie copii laughing. Dacă se plictisește și de actualul nickname, îi sugerez să-l schimbe în BabaCloanța.

Nu are rost, la vârsta ta, sa pierzi timpul vorbind cu străini pe social media, nu contează ce naționalitate are, oricum e dubios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca iti trimite o sarmala exploziva acasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce conteaza cum sunt... poate sunt de treaba, poate nu, eu nu vad de ce ai pierde vremea pe mess cu un strain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Annasstasia cam zice bine ce zice aici. Bun, acum nu vine ala sa te răpească, dar ideea e că netul e plin de retardați. Și lumea de nebuni. Dacă nu cunoști nu-ți bate capul, da-le direct block. Si să urmezi pașii pe Facebook pe care ți i-a spus ea. Cel mai bine e să ai la prieteni doar cunoștințe din jurul tău si rude.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și în plus pe internet nu trebuie să ai încredere în nimeni, sunt tot felul de excroci ordinari.

| AureliusTPU a răspuns:

Ei sunt niste prosti in care pe OMEGLE te intreaba daca esti fata sau baiat si daca raspunzi ca esti fata iti zic sa iti arati sanii.
Din experienta mea ca voiam sa imi bat joc de ei si nu mai fac asta.MOMENTAN.

| ioan452 a răspuns:

Ii ștergi cererea de prietenie, sau îl blochezi și ai terminat, vad ca unii de aici sunt foarte paranoici, dacă vezi ca îți da mesaj îl blochezi pur și simplu.

| ariannakaterine a răspuns:

Dacă i-ai dat block e ok, nu ești singurul care primește cereri de prietenie pe Facebook de la oameni de genul, și eu am primit la un moment dat, i-am dat block respectivului și nu a fost nicio problemă!

| Kenji2Uchiha a răspuns:

Si eu traiesc in korea de nord.