| Kinus12 a întrebat:

Cum trebuie sa-mi reactivez contul de Facebook, daca momentan imi este dezactivat?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Hey...uite ce am gasit.
http://www.facebook.com/help/?faq=212666185422169
Dar scrie acolo jos : Tip: If your account has been disabled for security reasons or due to a violation of Facebook’s Statement of Rights and Responsibilities, you may need to contact us to regain access to your account.
Eu zic sa incerci sa ii contactezi daca vezi ca nu merge. :( Bafta! :)

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
FOARTE simplu.Te loghezi cu e-mailul si parola si se reactiveaza automat cu tot ce aveai.Asta e toata smecheria! Bafta! happy

| Kinus12 explică (pentru Floreenofficial):

Dar imi scrie Cont dezactivat(Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page)

Alte răspunsuri
| Kinus12 explică (pentru Floreenofficial):

Mersi! XD:

| Samoila_Yonutz_1993 a răspuns (pentru Floreenofficial):

Dar nu am incalcat regula frate, pur si simplu cand am vrut sa intru mi-a aparut mesajul potrivit caruia contult a a fost dezactivat.

| ad2017 a răspuns (pentru Floreenofficial):

Nu merge happy

| Floreenofficial a răspuns (pentru Kinus12):

Hey...uite ce am gasit.
http://www.facebook.com/help/?faq=212666185422169
Dar scrie acolo jos : Tip: If your account has been disabled for security reasons or due to a violation of Facebook’s Statement of Rights and Responsibilities, you may need to contact us to regain access to your account.
Eu zic sa incerci sa ii contactezi daca vezi ca nu merge. :( Bafta! :)

| Cassandraaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu stiu cum, nu e dezactivat ci blocatwinking

Alte răspunsuri