| Triana a întrebat:

Cum trimit un email? :-s

Răspuns Câştigător
| 000Diddy000 a răspuns:

Sus in stanga paginii e emblema Yahoo mail, sub ea iti apare mail, contacts, calendar si notepad iar sub astea ai check mail si new, in stanga paginii

5 răspunsuri:
| catalin188 a răspuns:

To cui vrei sai trimis email-ul
cc daca mai vrei sa trimit la cineva

| 000Diddy000 a răspuns:

To= cui trimiti si cc= adresa ta de email si ca sa trimiti un email dai pe new, bagi adresele, pe urma scrii masajul si send

| Triana explică (pentru 000Diddy000):

Si unde este 'new'? thinking

| 000Diddy000 a răspuns (pentru Triana):

Sus in stanga paginii e emblema Yahoo mail, sub ea iti apare mail, contacts, calendar si notepad iar sub astea ai check mail si new, in stanga paginii

| D1a a răspuns:

la "to" scrii adresa cui vrei sa ii trimiti, iar la"cc" te'as sfatui sa nu scrii nimk. SUCCES! funda?puppy dog eyes

| dacavreaupot a răspuns:

Buna...CC inseamna...cu redirectionare si catre, adica principalul e TO si CC e daca mai doresti sa primeasca si altcineva acel mail.