| мιcυтѕαααα a întrebat:

Cum trimit un mesaj tuturor prietenilor din lista mea de mess?

Răspuns Câştigător
| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

La numele grupului,de exemplu: "friends" chiar pe titlu ca sa zic asa,dai un click dreapta iar acolo o sa iti apara: "Broadcast an IM to this group" dai click, si scrii mesajul, iar apoi dai "send". Bafta!
Funda?

2 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Dai click pe toate numele de la lista ta şi în acelaşi timp ţii apăsat Ctrl. Dar click dreapta pe un grup ţinând apăsat Ctrl. Apoi poţi să-i dai drumul, după ce ai dat click dreaapta. O să îţi arate " Broadcast an im to this group". O să îţi apară un chenar. Acolo scrii mesajul, şi la sfârsit scrii MASS, fiind că aşa se numeşte acest mesaj, pentru a ştii lumea că este un ast fel de mesaj. Apoi dai "Send".
Sper să te descurci.
Baftă.

| DeeaDLove12 a răspuns:

Alegeti grupul in care vrei sa trimiti mesajul[de exemplu friends]
dai click dreapta si ati apare Broadcast an IM to this group dai acolo apoi scrii mesajul si dai ok si il primeste tot grupul deodata!